fbpx

Adam Szczerba

Moim zdaniem na tą chwilę najlepsze sushi w Lublinie. Ogromny wybór ciekawych rolek, świetne alkohole no i przemiła, dobrze doradzająca obsługa. POLECAM !

Anna Biriukova

Jak dla mnie najlepsze sushi w Lublinie zarówno w dostawie jak i również na miejscu. Świeża ryba, czuć jakość, duży wybór - czegoś jeszcze sobie życzyć. Dodam, że maxie fantastyczny gunkan z królewskich krewetek. POLECAM!

Bartłomiej Mysiak

Klimatyczne miejsce z dobrym jedzeniem i miłą oraz profesjonalną obsługą. Polecam każdemu

Beata Pawlak

Sushi z tatarem z łososia obłęd!

Beata Pietruszka

Pięknie podane sushi, wyśmienicie smakowało, obsługa bardzo miła . Piękny wystrój i muzyka w klimacie . Polecam to miejsce ! Na 100% wrócimy tu jeszcze . Warto było przyjechać z Poznania .

Bozena Hilmantel

Sushi najlepsze w Lublinie. Pięknie podane. Ładny lokal, bardzo miła obsługa

Darti 70

Przemiła obsługa i przepyszne sushi, byliśmy z mężem zachwyceni i na pewno tam wrócimy. Polecam wszystkim:)

Justyna Kaczka

Pan przyjmujący zamówienie bardzo miły i pomocny. Poprosiłam o dowóz na konkretną godzinę, dostarczono punktualnie. Jedzenie przepyszne, bardzo starannie i pięknie zapakowane! Na pewno wrócimy

Kamil Lewicki

Profesjonalna i bardzo uprzejma obsługa. Pani kelnerka odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i chętnie udzielała porad zarówno na temat sushi i alkoholi. Sushi rewelacyjne, na najwyższym poziomie i dostępne w ciekawych wariacjach.

Kasia A.

Powiem tak- w Lublinie jest wiele miejsc gdzie podają sushi i w wielu restauracjach jest smacznie ALE w Takushi można zjeść najlepsze sushi premium. Bardzo polecam!

Log In